Döviz Çevirici

*tekliflendirmede
bağlayıcılığı yoktur

Kaza Tutanağı Uygulaması

Kaza Tutanağı Uygulaması
Kaza geçirmeyi ya da aracına zarar gelmesini kimse istemez ama böyle talihsiz bir olay yaşanırsa “Mobil Kaza Tutanağı” uygulaması sayesinde prosedürleri halletmek artık çok kolay. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından geliştirilen bu uygulamayla Central Fleet Services müşterileri tutanak doldurma işlemini çok daha hızlı ve kolayca yapabiliyor. Araçlarda kaza formu ve kalem taşımaya gerek kalmıyor. Tutanağı düzenlemek için sadece tek bir akıllı telefonun olması yetiyor.
 
Trafik sigorta poliçesi üzerindeki kare kodu mobil cihaza okutmak, araç ile ilgili gerekli tüm bilgilerin cep telefonuna gelmesini sağlıyor. Aynı şekilde karşı aracın trafik sigorta poliçesi üzerinde bulunan kare kodu da cihaza okutarak karşı aracın tüm bilgileri cep telefonuna geliyor. Eğer akıllı telefonunun GPS özelliği var ise, kaza yeri adres bilgileri GPS üzerinden tespit edilebiliyor.
 
Uygulamaya aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 
 
Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından hazırlanan “Mobil Kaza Tutanağı Kullanım Kılavuzu”na aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.