Döviz Çevirici

*tekliflendirmede
bağlayıcılığı yoktur

HİZMETLERİMİZ

Araç Teslimi

Central çalışanımız aracanızı sizin bulunduğunuz yere getirir size teslim eder.

Finansman

CENTRAL, uygun maliyetli finansman çözümleri sunar, filonuzun finansmanını yapmanıza gerek kalmaz. Yatırımınızı işinize yönlendirebilirsiniz. Bakım ve Onarım Kiralama dönemi boyunca tüm periyodik bakımlar ve rutin parça değişimleri, CENTRAL tarafından üretici firmanın kriterlerine göre, uzman kuruluşlarda yaptırılır.

Yol Yardımı

CENTRAL, acil durumlarda 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti sunar.

Sigorta

CENTRAL, tüm filonuzu geniş sigorta limitleri ile koruma altına alır. Araç politikanızın gerektirdiği ilave teminatlar için esnek çözümler sunar.

Danışmanlık

CENTRAL, otomotiv sektöründeki gelişmeleri yakından takip eder; her markaya eşit uzaklıkta olmaktan kaynaklanan tarafsızlığını fiyat-fayda optimizasyonu için hizmetinize sunar. Karar alma sürecinize verim ve hız katar.

Lastik Yönetimi

CENTRAL, lastik değişimlerinde dünyanın önde gelen lastik üreticilerinin, birinci sınıf lastiklerini kullanır. Kiralama süresi boyunca, bir takım kış lastiği ve lastik depolama hizmeti CENTRAL tarafından verilir.

Yedek Araç

CENTRAL, aracınızın hareketsiz kalması durumunda, tüm Türkiye’de, derhal aracınızın emsal niteliklerinde araç temin ederek, sürücünün hareket kabiliyetini en üst düzeyde tutar.

Kapıdan Kapıya Hizmet

CENTRAL müşterileri, tüm bakım-onarım ve kaza durumlarında araçların adreslerinden alınıp adreslerine teslim edilmesi ayrıcalığını yaşar; işlerine kesintisiz odaklanabilirler.