Döviz Çevirici

*tekliflendirmede
bağlayıcılığı yoktur

HİZMETLERİMİZ

Araç Teslimi

Escar Fleet çalışanımız aracanızı sizin bulunduğunuz yere getirir size teslim eder.

Finansman

ESCAR FLEET SERVICES, uygun maliyetli finansman çözümleri sunar, filonuzun finansmanını yapmanıza gerek kalmaz. Yatırımınızı işinize yönlendirebilirsiniz. Bakım ve Onarım Kiralama dönemi boyunca tüm periyodik bakımlar ve rutin parça değişimleri, ESCAR FLEET tarafından üretici firmanın kriterlerine göre, uzman kuruluşlarda yaptırılır.

Yol Yardımı

ESCAR FLEET, acil durumlarda 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti sunar.

Sigorta

ESCAR FLEET, tüm filonuzu geniş sigorta limitleri ile koruma altına alır. Araç politikanızın gerektirdiği ilave teminatlar için esnek çözümler sunar.

Danışmanlık

ESCAR FLEET, otomotiv sektöründeki gelişmeleri yakından takip eder; her markaya eşit uzaklıkta olmaktan kaynaklanan tarafsızlığını fiyat-fayda optimizasyonu için hizmetinize sunar. Karar alma sürecinize verim ve hız katar.

Lastik Yönetimi

ESCAR FLEET, lastik değişimlerinde dünyanın önde gelen lastik üreticilerinin, birinci sınıf lastiklerini kullanır. Kiralama süresi boyunca, bir takım kış lastiği ve lastik depolama hizmeti ESCAR FLEET tarafından verilir.

Yedek Araç

ESCAR FLEET, aracınızın hareketsiz kalması durumunda, tüm Türkiye’de, derhal aracınızın emsal niteliklerinde araç temin ederek, sürücünün hareket kabiliyetini en üst düzeyde tutar.

Kapıdan Kapıya Hizmet

ESCAR FLEET müşterileri, tüm bakım-onarım ve kaza durumlarında araçların adreslerinden alınıp adreslerine teslim edilmesi ayrıcalığını yaşar; işlerine kesintisiz odaklanabilirler.