Döviz Çevirici

*tekliflendirmede
bağlayıcılığı yoktur

ESCAR FLEET SERVICES

HAKKIMIZDA

Operasyonel Kiralama, ülkemizde kısa bir geçmişi olmasına rağmen sunduğu avantajlar nedeni ile hızla büyümekte olan bir modeldir. Kurulduğu 2001 yılından bu yana ESCAR FLEET, operasyonel kiralama kavramının salt araç kiralaması olmadığını; araç seçiminden ikinci el değerlemesine dek araç kullanımından sağlanacak yararı en üst düzeye çıkartmayı hedefleyen hizmetlerin tamamı olduğu düşüncesini savunmaktadır. İş Ortağımız olmakla; Talebinizin her aşamasında, en uygun çözümü üretebilmek için sizinle doğrudan ilgilenecek bir müşteri temsilcisi ile çalışmanın rahatlığını yaşayacaksınız. İhtiyacınızın tanımlanmasından, en uygun süreye karar verilmesine dek her adımda uzmanlığımızdan yararlanacaksınız. Sabit kira bedelleriniz oluşturulurken, sözleşme kapsamına dahil edilmesini istediğiniz tüm hizmetler şeffaf bir şekilde fiyatlandırılarak bilginize sunulacaktır. Değişebilecek ihtiyaçlarınıza göre kilometre ve süre uyarlamasına imkan veren esnek sözleşme yapısı sürpriz yaşamadan bütçeleme yapmanızı sağlayacaktır. ESCAR FLEET’in sunduğu, araçlardan sağlanacak faydayı en üst düzeye taşıyan hizmeti tercih ederken, zaman-işgücü ve maliyet tasarrufu sağlayacak; filo ile ilgili tüm riskleri uzman bir kuruluşa devretmenin konforunu yaşayacaksınız.

YAKLAŞIMIMIZ;

Çözüm Odaklı Olmak: Zaman, işgücü ve toplam maliyetinizde tasarruf yaratabilecek çözüm yollarını üretmek; hizmetlerimizi, kaliteden vazgeçmeden, ihtiyaçlarınıza uyarlanabilir hale getirmek anlayışındayız. Bizim için müşteri memnuniyeti; salt hizmet verdiğimiz şirketin memnuniyeti değil, filo yöneticisi ve kullanıcıların da ihtiyaçlarını gözeterek yerel ihtiyaçlara etkin ve yaratıcı çözümler sunmaktır.
Çevreye Duyarlı Olmak: Dünyamızın kısıtlı kaynaklarını kullanırken, trafiğe çıkan her aracın çevreye olumsuz esirinin bilincindeyiz. Bu olumsuzluğu en aza indirgeyecek araştırmaları yakından takip ederek araç marka ve modelleri içerisinde en çevrecilerini önermekteyiz. Basılı malzemelerimizden, lastik değişimlerine dek tüm işlemlerimizde çevre duyarlılığımızdan ödün vermemeyi hedefliyoruz.
Şeffaf Olmak: Tekliflerimizi her bir kalem için öngördüğümüz maliyetler ile incelemenize sunuyoruz. Talep etmeniz halinde aracınıza kiralama süresi boyunca yapılan tüm işlemleri raporluyoruz.
Profesyonellik: Profesyonelliği, işimizi yönetirken gerekli ön çalışmayı yapmak, işimizle ilgili kendimizi sürekli eğitmek ve bilgilerimizi çözüm ortaklarımız ile paylaşmak olarak tanımlıyoruz.
Takım Ruhu: Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile karşılıklı sağlıklı, uzun süreli ilişkiler kurmayı önemsiyor; takımımızı tedarik zincirinin bütünü olarak tanımlıyoruz. Mutlu müşterilerin ancak işinden keyif alan, birbirinin gelişimlerine destek olan çalışanlar sayesinde yaratılabileceğinin farkındayız.